Uzmanību! Tīmekļa vietne slēgta. Aktuālo informāciju iegūsti www.sigulda.lv.
Par Mālpili Kultūra Sports Izglītība Tūrisms Vide Veselība Mālpils kapi
Visas aktualitātes
Kontakti
Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
Pakalpojumi
SIGULDA AIZRAUJ ID kartes
Nevalstiskās organizācijas
Pašvaldības iestādes
Datu privātuma politika
Mālpils pagasta arhivētie materiāli
Mālpilī notiks pavasara gadatirgus; aicina pieteikties tirgotājus
SIGULDA AIZRAUJ ID kartes

 

  

Par Siguldas novada iedzīvotāju identifikācijas karšu un pieejas karšu izsniegšanas kārtību  


ID karšu sadarbības partneru pieteikuma anketa


Uzmanību!

ID kartes iespējams saņemt katru dienu

Mālpils VPVKAC, Nākotnes ielā 1, Mālpilī, Mālpils pag., Siguldas nov., LV-2152


Kā saņemt Siguldas novada iedzīvotāja ID karti?

1. Dodies uz Mālpils Valsts un pašvaldību vienoto klientu apkalpošanas centru Nākotnes ielā 1, Mālpilī.

2. Aizpildi anketu, norādot savu deklarēto dzīvesvietas adresi Siguldas novadā.  

3. Uzrādi personu apliecinošu dokumentu un iesniedz aizpildīto anketu pašvaldības darbiniekam.

4. Darbinieks pārliecināsies par sniegtās informācijas patiesumu.

5. Darbinieks nofotografēs uz vietas klientu centrā.
 

6. Izvēlies ID kartes dizainu.

7. Pāris minūšu laikā karte tiek personalizēta – uz tās tiek uzdrukāts kartes īpašnieka vārds un uzvārds, kā arī fotogrāfija.

8. Ja esi skolēns, maznodrošinātais novada iedzīvotājs, iedzīvotājs ar invaliditāti, pensionārs vai nāc no daudzbērnu ģimenes, uzrādi attiecīgo apliecību vai izziņu un karti saņem bez maksas. Bez maksas karti saņem arī tad, ja esi pašvaldības augstākā apbalvojuma – titula „Goda novadnieks” ieguvējs. Pārējiem kartes cena – 5 eiro.

9. Ielūkojies pašvaldības interneta vietnē www.sigulda.lv, lai uzzinātu ikmēneša aktuālo piedāvājumu kultūras un sporta pasākumiem, aktīvās atpūtas jomā, kā arī izdevīgus uzņēmēju piedāvājumus.

10. Kartes nozaudēšanas gadījumā tā jāiegādājas atkārtoti par maksu – 5 eiro.

 


22.10.2020. 
Mālpils novadā izsniegtas pirmās Siguldas novada iedzīvotāja ID kartes 

Ceturtdien, 22. oktobrī, uzsākta Siguldas ID kartes programmas paplašināšana Mālpils novadā, un pirmās izsniegtās kartes ar pielāgoto dizainu saņēma Steķu ģimene no Mālpils. Ģimene norāda, ka daudzbērnu ģimenei, kura 2016. gadā ieguvusi Goda ģimenes titulu, vajadzību ir daudz, tāpēc ID kartes priekšrocības tiks izmēģinātas jau kādā no tuvākajiem pirkumiem.

 

“Mūsu turpat desmit gadus lolotais Siguldas ID karšu projekts ir pieaudzis un ieguvis jaunus draugus. Tagad ne tikai siguldieši, bet arī krimuldieši un mālpilieši varēs iegūt neskaitāmas priekšrocības pie Siguldas novada un apkārtnes uzņēmējiem. Savukārt uzņēmējiem mūsu lojalitātes programma dod iespēju iekļauties kopējā mārketinga tīklā un sajust piederību savam reģionam, iegūstot uzticamu klientu loku. Tādējādi mēs visi kopā veicinām mums tuvāk esošo uzņēmēju attīstību kopējās konkurences apstākļos. Svarīgi atzīmēt arī to, ka gan Krimuldas, gan Mālpils novada iedzīvotāju ID kartēm ir dizaini, kuri prezentē kādu īpašu vietu viņu novadā. Man ir patiess prieks, ka pirmo ID karšu ieguvēji Mālpilī ir Goda ģimene, kuru visi kopā sveicam ar uzņēmēju sarūpētajām dāvanām,” atzīst Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs, ID kartes projekta idejas autors Uģis Mitrevics.

 Siguldas ID karšu programmas sadarbības partneri pirmajiem 10 jauno ID karšu īpašniekiem ir sarūpējuši vairākus pārsteigumus:

 • dāvanu karti 50 eiro vērtībā no optikas salona “Redzes centrs”;
 • dāvanu karti 50% atlaidei limfodrenāžas ruļļu kursam no salona “Laine’s Nail Art Studio”;
 • dāvanu karti SPA pirts kompleksa apmeklējumam no viesnīcas “SPA Hotel Ezeri”;
 • dāvanu karti 20 eiro vērtībā no veikala “Okej”;
 • dāvanu karti 20 eiro vērtībā no viesnīcas “Mālpils muiža”;
 • dāvanu karti no skaistumkopšanas salona “Salons ĒRA”;
 • dāvanu kartes no taktisko spēļu bāzes “POLIGON 1”;
 • spieķi no Siguldas spieķu darbnīcas;
 • dāvanas no “DPD Latvija”;
 • dāvanas no Siguldas novada Tūrisma informācijas centra.

Jau ziņots, ka Siguldas un Mālpils ID kartes priekšrocības veido divi bloki – pašvaldības un uzņēmēju piedāvātais. Uzņēmēju atlaides būs pieejamas visu novadu iedzīvotājiem vienlīdzīgi, taču pašvaldību piedāvātais pakalpojumu klāsts būs pieejamas tikai tā novada ietvaros, kur iedzīvotājs deklarējies. Ar visu plašo ID karšu programmas piedāvājumu klāstu var iepazīties šeit.

Līdz šim personalizētās ID kartes Siguldas un Krimuldas novados saņēmuši jau vairāk nekā 15 060 deklarētie iedzīvotāji.

Atgādinām, ka ID karti Mālpils novadā deklarētie iedzīvotāji var saņemt Mālpils novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Nākotnes ielā 1, Mālpilī, pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 8.30 līdz 17.30, Siguldas novadā deklarētie iedzīvotāji – Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3 vai Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā Ausekļa ielā 6, Siguldā, Krimuldas novadā deklarētie iedzīvotāji – Klientu apkalpošanas centrā Parka ielā 1, Raganā.

ID karti bez maksas var saņemt Siguldas, Krimuldas un Mālpils novada bērni un skolēni, pensionāri, trūcīgie un maznodrošinātie iedzīvotāji, daudzbērnu ģimenes un iedzīvotāji ar invaliditāti, kuriem kopā ar pieteikuma anketu jāuzrāda arī attiecīgā apliecība vai izziņa. Pārējiem ID kartes cena ir 5 eiro. Kartes izsniedz novadā deklarētiem iedzīvotājiem no piecu gadu vecuma.


© www.sigulda.lv

 

 

 
2020-10-19

Šonedēļ uzsāks Siguldas ID karšu izsniegšanu Mālpils novada iedzīvotājiem

Siguldas novads ir vienīgais Latvijā, kurš ieviesis plašu iedzīvotāju lojalitātes programmu, kas veiksmīgi darbojas jau turpat desmit gadus. Jūnijā ID karšu paplašināšana notika Krimuldas novadā, kur lojalitātes programmā iesaistījušies jau vairāki simti krimuldiešu. Lai paplašinātu uzņēmēju un lojālo klientu loku, no 22. oktobra ID karšu programmas paplašināšana un ID kartes izsniegšana notiks arī Mālpils novadā.

Gatavojoties ID karšu programmas paplašināšanai, esošajam uzņēmēju klāstam pievienojusies Mālpils muiža ar viesnīcas un restorānu piedāvājumiem, ID karšu īpašniekiem nodrošinot iespēju saņemt vēl vairāk izdevīgus piedāvājumus:

 • viesnīca “Mālpils muiža” – 15% atlaide nakšņošanai viesnīcā;
 • restorāns “Mālpils muiža” – 10% atlaide maltītēm restorānā.

ID karšu programma iedzīvotājiem dod iespēju saņemt personalizētu  ID karti, ar kuru var saņemt dažādas atlaides pie novada uzņēmējiem, kā arī vērā ņemamas priekšrocības, apmeklējot vai piedaloties dažādos kultūras un sporta pasākumos. Savukārt uzņēmējam tā ir iespēja piesaistīt plašāku klientu loku, neizstrādājot savu lojalitātes programmu, kā arī ietaupot līdzekļus sistēmas izveidei un uzturēšanai.

Siguldas un Mālpils ID kartes priekšrocības veido divi bloki – pašvaldības un uzņēmēju piedāvātais. Uzņēmēju atlaides būs pieejamas visu novadu iedzīvotājiem vienlīdzīgi, taču pašvaldību piedāvātais pakalpojumu klāsts būs pieejamas tikai tā novada ietvaros, kur iedzīvotājs deklarējies.

ID kartēm, kuras tiks izsniegtas Mālpils novadā deklarētajiem iedzīvotājiem, būs tādi pati funkcionalitāte, bet atšķirīgi dizaini. Mālpils novadā būs pieejamas kartes ar novada dabas skatu, kā arī oranžā “Sigulda aizrauj!” karte.

ID kartes saņemšana un pašvaldības piedāvāto pakalpojumu aktivizēšana notiks pēc pieteikuma anketas aizpildīšanas tās pašvaldības klientu apkalpošanas punktos, kur iedzīvotājs ir deklarējis savu dzīvesvietu: Siguldas novadā deklarētie iedzīvotāji – Pakalpojumu centrā Raiņa ielā 3 vai Siguldas novada Tūrisma informācijas centrā Ausekļa ielā 6, Siguldā, savukārt Mālpils novadā deklarētie iedzīvotāji – Klientu apkalpošanas centrā Nākotnes ielā 1, Mālpilī, pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 8.30 līdz 17.30. ID karti bez maksas var saņemt Mālpils novada bērni un skolēni, pensionāri, trūcīgie un maznodrošinātie iedzīvotāji, daudzbērnu ģimenes un iedzīvotāji ar invaliditāti, kuriem kopā ar pieteikuma anketu jāuzrāda arī attiecīgā apliecība vai izziņa. Pārējiem ID kartes cena ir 5 eiro. Kartes izsniedz novadā deklarētiem iedzīvotājiem no piecu gadu vecuma.

Atgādinām, ka ID karti Krimuldas novadā deklarētie iedzīvotāji var saņemt Krimuldas novada pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Parka ielā 1, Raganā, pirmdienās un ceturtdienās no plkst. 9.00 līdz 18.00,

Šobrīd ar ID karti pieejami vairāk nekā 220 pakalpojumi un preces ar atlaidēm pie vairāk nekā 160 uzņēmumiem ne tikai Siguldas novadā, bet arī citviet. Ar plašo ID karšu programmas piedāvājumu klāstu var iepazīties šeit.

Mālpils novada uzņēmēji arī turpmāk var iesaistīties ID kartes programmā, rakstot savu īpašo piedāvājumu uz e-pasta adresi id@sigulda.lv. Līdz šim personalizētās ID kartes Siguldas un Krimuldas novados saņēmuši jau vairāk nekā 15 060 deklarētie iedzīvotāji.


© www.sigulda.lv

 

 

 

© 2007 Autortiesības aizsargātas. Visas tiesības rezervētas. Mālpils pagasta padome.  
Vēsture
Kartes
Simbolika
Kultūras pasākumu plāns
Mālpils kultūras centrs
Izstāžu zāle
Vēsturiskā mantojuma krājums
Latvijas 100gades pasākumi
Bibliotēka
Nodarbības mācību virtuvē
Fotogalerija
Izstāžu hronoloģija
Mālpils novada vidusskola
Mūžizglītība
Pirmsskolas izglītības iestāde "Māllēpīte"
Mālpils Mūzikas un mākslas skola
Sporta darba organizators
Sports bildēs
Sporta komplekss
Naktsmītnes un relaksācijas vietas
Aktīvā atpūta
Apskates vietas
Dabas objekti
Vēsturiskas vietas
SIA "Mālpils Piensaimnieks"
Ģimenes ārstes Jevgenijas Sprūdes prakse
Ģimenes ārstes Janas Borisovas-Litvinovas prakse
Veterinārā ambulance "SAPO"
Ilmas Bicānes zobārstniecības prakse
Siguldas slimnīca
2012.gada sezona
Video "Mālpils 800"
Foto galerijas
Arhīva foto
Barikāžu atceres pasākums 2013.gadā
Barikāžu atceres pasākums 2011.gadā
Video
2020
2019
2021. gada sezona
2020. gada sezona
2019. gada sezona
2018. gada sezona
2017. gada sezona
2016. gada sezona
2015. gada sezona
2014. gada sezona
2013. gada sezona
2012. gada sezona
2011. gada sezona
2010. gada sezona
2009. gada sezona
2008. gada sezona
2007. gada sezona
2006. gada sezona
2005. gada sezona
Baznīcas
Pilskalni
Muižas
Skulmju dzimtās vietas
Karavīru apbedījumi, kauju piemiņas vietas
Politiski represēto piemiņas vietas
Mālpils tēlniecības simpoziju skulptūras
Pieminekļi, piemiņas vietas
Avoti
Dižkoki
Skatu punkti